IMG_20190317_135014.jpg
Ahojky, doufám, že nevadí, že se k vám přidám. Snažíme se o druhé dítě, mám PCO, takže bez Duphastonu a Clostylbegytu nemam MS ani OVU. Tento měsíc jsem měla zas díky Clostylbegytu OVU, teď jsem 11DPO a jeden den po MS, kdy jsem jen trochu zaspinila pri utirani na zachode… Omlouvám se, že to tak píšu. Ráno jsem si dělala pro jistotu test a vidím tam slabého ducha, co myslíte?? MS mi vzdy díky duphastonu šlape jak hodinky a vzdy prijde hodně, dnes kromě prihody na zachode nic. Pálí mě bradavky, jinak se cítím dobře, můžu i s tím vším doufat? :nevim:
- Autor: Erousek
- Vloženo: 17.03.19
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána