Screenshot_20190317-212947.png
Holky snažíme se víc jak rok. Vždy test sněhobílí... Ale dnes mi svitla naděje. Vidíte tam něco? Dost blbě se to fotilo
- Autor: Anonymní
- Vloženo: 17.03.19
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána
Holky snažíme se víc jak rok. Vždy test sněhobílí... Ale dnes mi svitla naděje. Vidíte tam něco? Dost blbě se to fotilo
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána