Zpět na web

  • načítám...

IMG_20190324_133952.jpg

Ahojky holky, nevadí, že se k vám přidám?? TP mám 25.11.2019. Už jsem byla na dvou odberech hcg, první vysel 36,8 a druhý 88. Jinak doufám, že mě nebudete mít za hysterku, už jedno dítě mám, takže jsem si jedním těhotenstvím prošla a když, to porovnám, tak začátek jsem měla úplně jiný, ukázkový, nejsem ta co stresuje, jen dnes bych měla být buď 16 dpo nebo 18 dpo, na první utz jdu v pátek a zaráží mě nesilici čárky, na fotce jsou čárky tt dělané každý den z ranní moči. Dnes jsem opět zaspinila jen po utreni hnedym vytokem, bolesti nemam, citim se dobre, proc carka na tt nesili?? :nevim: Jedna se o tt dr. Max, bojim se mimodelozn. teh.. Děkuji vam za odpovědi. :oops:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...