20190326_093220.jpg
"@Adelkadd":https://www.emimino.cz/profil/adelkadd/ Zrovna pri koupani jsem si vsimla, ze ma ten vpich tvrdej a zacervenalej :think: Myslis, ze z toho neco muze byt? :roll: Vetsinou celou noc neda. Dneska to teda zrovna zvladl, ale vetsinou 1x-2x kojim za noc. Mel i obdobi, kdy treba tyden cucal v noci co 2 hodiny a to jsem myslela, ze me znici 8o
- Autor: Syberia
- Vloženo: 26.03.19
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána