Zpět na web

  • načítám...

IMG_20190309_071435.jpg

"@Klimeska11":https://www.emimino.cz/profil/klimeska11/ tak hodně štěstí dneska :blush:pak dej vědět :blush: uvidíš, že to dopadne dobře. My jsme po IVF a hned první vyšlo teď jsem 8+0. Už jsem byla 2x na ultrazvuku. Je to ten nejkrásnější pocit:blush:jen pro představu, takhle jsem bláznila s testama já :grin:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...