Screenshot_20190427-063019.jpg
Ahoj holky prosím radu myslím si správně že byla ovulka 26dc? Když vymazu hlen tak mě to vymaže ovulku :lol:
- Autor: pavla.velova
- Vloženo: 27.04.19
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána
Ahoj holky prosím radu myslím si správně že byla ovulka 26dc? Když vymazu hlen tak mě to vymaže ovulku :lol:
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána