Zpět na web

  • načítám...

20190426_140930.jpg

My už máme za sebou první a druhou dávku prevenaru, první hexu..chodíme cvičit a Adamek se snaží dohànět ostatní děti. Jen to běhání po doktorech je boj. Začali jsme s příkrmy, Adamek krásně baští. Usíná kolem 19h a budí se jednou, výjimečně dvakrát, vstává většinou kolem osmé. Příští týden mu bude 5m bio. :srdce:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...