20190426_140930.jpg
My už máme za sebou první a druhou dávku prevenaru, první hexu..chodíme cvičit a Adamek se snaží dohànět ostatní děti. Jen to běhání po doktorech je boj. Začali jsme s příkrmy, Adamek krásně baští. Usíná kolem 19h a budí se jednou, výjimečně dvakrát, vstává většinou kolem osmé. Příští týden mu bude 5m bio. :srdce:
- Autor: Ivule_86
- Vloženo: 02.05.19
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána