Zpět na web

  • načítám...

temperaturegraph.ashx.png

Dobrý den, mohu se k vám prosím přidat? Min. měsíc jsem začala měřit BT, ale zatím se v tom moc nevyznám...teplota před ovulací klesne nebo je to individuální? Děkuji...zatím jsem 4dc ( 36,3, 36,7, 36,5, 36,7)

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...