Zpět na web

  • načítám...

5DC26CD0-23CD-47F2-B532-DF9D9FF794D2.jpeg

Ahoj holky, ja se taky pochlubim. 30.4 ve 22:48 se nam narodil syn Petřík :srdce: uz nam je v 17 dnu a po plnem kojeni mame uz 0,5kg nahore :) takze jsem hrozne spokojena :* je to laska :srdce:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...