5DC26CD0-23CD-47F2-B532-DF9D9FF794D2.jpeg
Ahoj holky, ja se taky pochlubim. 30.4 ve 22:48 se nam narodil syn Petřík :srdce: uz nam je v 17 dnu a po plnem kojeni mame uz 0,5kg nahore :) takze jsem hrozne spokojena :* je to laska :srdce:
- Autor: Adula99
- Vloženo: 17.05.19
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána