83FCB953-E0B6-4893-A653-5C932C49258E.jpeg
"@elody":https://www.emimino.cz/profil/elody/ Nám to nádherně ouška postavila... V tomhle věku jsou ouška ještě jak by měkká a mohou spadnout.. Já masírovala na sucho a fence se to moc líbilo... Dobrá rada je aby jste se i s chovatelem od kterého mate psa poradila.
- Autor: Denny97
- Vloženo: 18.05.19
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána