vladim-avatar.jpg
Dobrý den, nejsem si jistá, jestli si rozumíme. Zkusila jsem, jak bych si to asi představovala - dodat bílé okraje a udělat z avataru čtverec. Pomůže? :) Josefina
- Autor: admin
- Vloženo: 27.05.19
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána