Zpět na web

  • načítám...

chartgraph_module.png

Zdravím, v létě se chceme začít snažit o mimčo a vzhledem k tomu že nejsem nejmladší a poslední dítko jsem měla před 5 lety tak jsem si začala sledovat cyklus. Měřím si bazální teplotu viz přiložený graf. Apka mi vyhodnotila ovulku, ale úplně nevím zda s tím souhlasit :D Řekla bych že byla o dva dny dříve (podle mých pocitů). Co myslíte? Jinak celkově se mi zdá grafík divoký.

  • Autor: Anonymní
  • Vloženo: 06.06.19

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...