chartgraph_module.png
Zdravím, v létě se chceme začít snažit o mimčo a vzhledem k tomu že nejsem nejmladší a poslední dítko jsem měla před 5 lety tak jsem si začala sledovat cyklus. Měřím si bazální teplotu viz přiložený graf. Apka mi vyhodnotila ovulku, ale úplně nevím zda s tím souhlasit :D Řekla bych že byla o dva dny dříve (podle mých pocitů). Co myslíte? Jinak celkově se mi zdá grafík divoký.
- Autor: Anonymní
- Vloženo: 06.06.19
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána