Zpět na web

  • načítám...

IMG_20190614_133929_693.jpg

Moje poslední, svatební dorty. Oba pro 50 lidí. Vyšší korpus, 16,21,26. Určitě vystuzit, použij bambusovou vystuz do každého patra, plus středovou tyč. Pod každé patro separační plato. Bez vystuze určitě ne. Před prevozem max vychladit. Pokud chceš ovoce okolo dortu, musíš ho zafixivat ať neokora.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...