Screenshot_20190705-085124.png
"@andelka83":https://www.emimino.cz/profil/andelka83/ přijde ti tohle normální? Pořád pochybuji, jestli ovulace vážně proběhla. Nedají se mi ty dvě teploty co se vrací k hranici linie.. Je fakt že nezaokrouhluji, ale i tak se mi ten rozdíl zdá malý... Ani čípek a hlen nejsou nijak přesvědčivý. Ještě 5 dpo jsem čípek nacházela otevřený a hlen sice hustý mísený s bílým tak 50/50, ale stále se táhnul... Co myslíš? (poslední teplota je 36,33)
- Autor: obyčejná holka
- Vloženo: 05.07.19
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána