IMG_20190520_160003.jpg
"@Genovesa":https://www.emimino.cz/profil/genovesa/ Syn měl mít šesté narozeniny. Vzbudil se s tím, že ho bolí stehno, těžko vstával z postele. Bolest se zhoršovala, brečel neustále - jeli jsme na pohotovost. Poslali nás domů, CRP nízké, rentgen v pořádku. Noc byla strašná - horečky, urputná bolest. Jeli jsme znovu, CRP už cca 150 - podle UTZ tekutina v kyčelním kloubu - nasazeny ATB do žíly - nepomáhaly. Až po dvou dnech punkce hnisu v kyčelním kloubu. Pak ještě 3 týdny v nemocnici, 2 měsíce braní ATB (v hnisu byl nalezen streptokok) Bohužel - kloubní hlavice hnisem zničená - úplně prožraná ( rok a půl o berlích). Je to už 3,5 roku - díkybohu bez bolestí, ale hlavice prakticky není - noha kratší o 3 cm a díky tomu křivá páteř. Přikládám foto. Nechci strašit - je to ta horší varianta. Ale je třeba jednat včas. Teď dejte každopádně brufen/nurofen *Příspěvek upraven 06.07.19 v 19:32*
- Autor: mrazik6
- Vloženo: 06.07.19
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána