Zpět na web

  • načítám...

IMG_20190702_150315.jpg

Ahoj holky :) Davídek má v 5 měsících 63 cm a 7,5 kg :) jí zeleninu a kuřecí maso, zítra zavedeme hovězí :) jinak přes den toho už moc nenaspí, když už konečně usne zbudí ho starší :zed: co myslíte, můžu zavést lepek už od 5 měsíce? Chtěla bych ho zkusit v tom okně.. ale moje dr mi to neschválila, přitom dr ke kterýmu chodili starší to u nich schválil :nevim: co dr to jinej názor, tak teď nevím :? Mám na to 8 zrnnou kaši :)

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...