Zpět na web

  • načítám...

260DD3BD-3505-4815-9C96-FFFE9AC3684D.jpeg

[citace] **"@Eleonora007":https://www.emimino.cz/profil/eleonora007/** píše: "@Macik555":https://www.emimino.cz/profil/macik555/ ahoj, vitej :kytka: hned zitra to asi nema cenu, kdybys aspon tyden, dva vydrzela, bylo by videt vic, ale ono se to lip rika nez udela :-D vsak tam zkus rano zavolat a oni ti reknou :-) [/citace] Ahojky, tak jdu zitra.. dnes jsem si udelala jeste test.. a asi uz se budu radovat..

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...