IMG_20190710_080636.jpg
Ahojky. Dnes ráno jsem si dělala těhotenský test. Je to duch, ryska nebo se mi to zdá? Od přítelem se snažíme od května, cyklus mám dlouhý cca 30 dní, ale ovulace nebyla v půlce cyklu, ale spíš později. Děkuju za odpovědi :srdce: :P
- Autor: Pájedlo
- Vloženo: 10.07.19
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána