Zpět na web

  • načítám...

IMG_20190715_063838.jpg

"@EsterkaJesterka":https://www.emimino.cz/profil/esterkajesterka/ ahoj no ja to měla dostat 11.7. Ve čtvrtek (viz 1. Test na foto), ob den 13.7. Jsem dělala další test, v neděli 14.7. Dalsi +ten clearblue a v pondělí 15.7. Další. Čekala jsem tedy, že už ta čárka naběhne rychleji, ale chvilku to vzdycky trvalo, ale vybarvily se vždy krásně. V úterý jsem dělala taky, ale ten nemám vyfocený a ten byl zase o píď výraznější a rychlejší. V pátek až budu doma mám v plánu testnout znovu. A upřímně já jsem nečekala, že mě objedná hned, ale čekala jsem třeba, že mě sestra objedná ke konci 6.týdne, že už bude vidět srdíčko a jestli je vše tak jak má být. :lol: no mýlila jsem a vím že máš pravdu, bude už o hodně víc vidět a bude to buď a nebo, ale mam strach aby bylo vše tam kde má být. :(

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...