Zpět na web

  • načítám...

7D651292-A498-4092-A09F-6C45D65C70E9.jpeg

Ahoj. :) jsem 28DC... cyklus mívám 30-31 Mám takového ducha na testíku. Co myslíte? Vypadá to nadějně? Ps: byl v limitu

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...