7D651292-A498-4092-A09F-6C45D65C70E9.jpeg
Ahoj. :) jsem 28DC... cyklus mívám 30-31 Mám takového ducha na testíku. Co myslíte? Vypadá to nadějně? Ps: byl v limitu
- Autor: Denny97
- Vloženo: 19.07.19
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána