IMG_20190729_211732.jpg
Ahoj holky omlouvám se za nechutné téma ale trápí mě krk, je mi cítit z pusy vyloženě to jde z krku ten je rudý, jazyk plný aftů... Navíc se mi z krku občas podaří vyndat takové malé hnusy... Viz foto. Trápí mě to od začátku roku jíz jsem měla 3x ATB z toho jednou v krku streptokoka teď naposledy mi doktor řekl něco ve stylu zkuste kloktat ústní vody nedá se s tím nic dělat vody nepomáhají cítit to je čím dál víc... Nemáte zkušenosti nebo radu?
- Autor: Anonymní
- Vloženo: 30.07.19
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána