Zpět na web

  • načítám...

IMG_20190729_211732.jpg

Ahoj holky omlouvám se za nechutné téma ale trápí mě krk, je mi cítit z pusy vyloženě to jde z krku ten je rudý, jazyk plný aftů... Navíc se mi z krku občas podaří vyndat takové malé hnusy... Viz foto. Trápí mě to od začátku roku jíz jsem měla 3x ATB z toho jednou v krku streptokoka teď naposledy mi doktor řekl něco ve stylu zkuste kloktat ústní vody nedá se s tím nic dělat vody nepomáhají cítit to je čím dál víc... Nemáte zkušenosti nebo radu?

  • Autor: Anonymní
  • Vloženo: 30.07.19

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...