received_615585565585554.jpeg
Ahoj, už to buou dva měsíce, co se mi objevila tato vyrážka. Začalo to, když jsem si vzala první prášek na alergii (ty léky jsem kdysi už brala, ale vše bylo v pořádku). Teď jsem je brala tak po 3 letech a zhruba po 3 hodinách se mi udělalo na ruce tohle (viz fotka). Dělá se mi to každy den, vždy se to objeví a pak zase zmizí a tak i několikrat za den. Rozšířilo se to i na nohy. Není nic, co bych jedla nebo používala každý den (sprchače i šampony střídám). V reálu je to o něco horší, než na fotkách. Byla jsem u lékaře a ten mi předpsal jiné léky na alergii (Xados). Myslí, že by to mohla být kopřivka. Vzala jsem si ho a vyrážka se objevila téměř po celém těle. Tak jsem tam zašla znova, léky jsem přestala hned brát. Lékař mě poslal na alergo a tam se mě vyptávala, jestli jsem něco nezměnila a tak dále. Poslala mě na odběr krve, napsala mi nové léky na alergii a kopřivku. Také mě poslala abych se objednala na kožní, ale tam mají teď dovolenou. Říkala mi a ujišťovala mě, zé to OPRAVDU není z léků. Ale vždy se mi objeví vyrážka nejvíc, kdyť vezmu nějaký předepsaný lék. Prášek jsem si včera vzala a tentokrát byla vyrážka uplně nejvíc. Myslela jsem si, že víc to být už nemůže. Brala jsem si lék večer a když jsem se ráno vzbudila, tak jsem to měla po celých nohou, na zadku, zádech a na rukou. Napadá vás co s tím? ???? Už jsem z toho zoufalá.
- Autor: Anonymní
- Vloženo: 02.08.19
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána