Screenshot_20190825-142628.png
Píšu na nabídku práce, a napsalo mi to že mám nahrát nějaké ID. Nevíte co to znamená? Posílám i fotku.
- Autor: Anonymní
- Vloženo: 25.08.19
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána
Píšu na nabídku práce, a napsalo mi to že mám nahrát nějaké ID. Nevíte co to znamená? Posílám i fotku.
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána