Zpět na web

  • načítám...

IMG_20190904_150725.jpg

Ahoj holky, dnes jsem 12.den po IUI (ovu vyvolaná inj Ovitrelle), dělala jsem si TT, co na něj říkáte? Horní je 10.DC, druhé dva z dneška. :think:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...