IMG_20190904_150725.jpg
Ahoj holky, dnes jsem 12.den po IUI (ovu vyvolaná inj Ovitrelle), dělala jsem si TT, co na něj říkáte? Horní je 10.DC, druhé dva z dneška. :think:
- Autor: Veronisa
- Vloženo: 04.09.19
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána