Zpět na web

  • načítám...

snacks-preview.png

Ahoj, já dělám každý den svačinové krabičky :). Dávám do nich buď to, co zbude z víkendu nebo od večeře (různé placky, karbanátky, řízečky, falafel, pomazánku), anebo ráno ukuchtím něco rychlého a k tomu doplním oříšky, semínka, ovoce, zeleninu atp. :P **Dělávám třeba:** - banánové palačinky, lívanečky, různé špízy, rychlé placičky ze zbytků uvařených obilovin, nebo wrapy a různé plněné lavaše, pita chleba, palačinky naslano nebo nasladko, krekry s pomazánkou, sušenky, quiche, polentové kostky, rýžové závitky s dipem, fazolovou pizzu, čočkovou sekanou, občas třeba jen rozmixuju zbylou rýži s troškou přírodního sladidla a ovocem/kakaem/karobem na krém a posypu oříšky, sendviče z chleba, jablíčkové sendviče atp. Kdyby vás to víc zajímalo, tak jsem je všechny sepsala sem: https://superkvasaci.cz/ebooksvaciny_s/predprodej-e-booku-zdrave-svacinky-pro-deti-maminky-i-tatinky/ :mavam: :srdce:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...