Zpět na web

  • načítám...

Lenovo_A1000_IMG_20190909_141614.jpg

[citace] **"@Anys26":https://www.emimino.cz/profil/anys26/** píše: Holky jdu se poradit, jestli se vam nestalo neco podobné :? ms se mela dostavit ted v patek, nikdy jsem zpoždění nemela, ale takhle světly duch uz tam mam od toho pátku vubec nesili, je furt stejny.. zkousela jsem i jiné znacky a vsude je to uplne stejné. Výtok mam teda hustší a bílý. Jen doufam, ze to neni mimodelozni těhotenství, kdyz se hcg vubec nezvyšuje :( achjo, jsem z toho uz fakt špatná. Děkuji predem za reakce. :roll: [/citace] Ahojky sílit by měla určitě, možná raději zajít k doktorovi...já si dělala testy cca po dvou dnech

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...