web-05-9595-526-528-12.jpg
Ahoj holky, máte některá doma tento kočárek? Zajímají mě zkušenosti s ním, cokoli vás napadne, poznatky, jak se s ním jezdí v horším terénu. Jak vaše děti reaguji na sportovní sezení a pod. Díky.
- Autor: Síma 22
- Vloženo: 17.09.19
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána