Zpět na web

  • načítám...

web-05-9595-526-528-12.jpg

Ahoj holky, máte některá doma tento kočárek? Zajímají mě zkušenosti s ním, cokoli vás napadne, poznatky, jak se s ním jezdí v horším terénu. Jak vaše děti reaguji na sportovní sezení a pod. Díky.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...