D4D0AD0B-C36E-4C58-A48B-25B4B163947D.jpeg
Ahoj, holky. Malému bude rok a pořídili jsme Sunar 3. Koukame na dávkování a jestli tomu rozumíme dobre, tak dítě muže vypít za den jen 330 ml mléka? Syn je pravé zvyklý si dat ráno mleko a večer, a to minimálně 210ml. Pokud to tak je, tak čím nahradit to jedno krmeni, třeba kaši? Děkuji za každou radu.
- Autor: NataliSt
- Vloženo: 25.09.19
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána