Zpět na web

  • načítám...

IMG_20190825_174235.jpg

Zdravim potrebuju radu, mala ma skoro tri mesice a posledni 2mesice mi flekati na pul obliceje jako podel pravitka je červená a ma otekle oko. ktere ji pak slzi nema zadny hnis v oku nic a vetsinou to do dvou az 5min zase zmizi. Stava se to vetsinou kdyz jdem od navstevy nebo prijdem z venku nevite co by to mohlo byt dr. Nam rekla ze na alergologii muze az od 2-3let driv ne ale prijde mi to uhozene vypada jako po bouracce vzdycky. Posledne se ji to projevilo kdyz dostala detsky caj na dudlik tak jsem ji ho prestala davat ale dela se ji to porad a prijde mi ze ted uz casteji nez driv... take sem.se chtela zeptat pouzivame hipp combiotik ktery by mel podporovat vyprazdnovani ale stim mame taky problem nekdy je stolice ridka jak ma ale jindy je hodne tuha a musime pomahat trubickou je to normalni kaka jednou dene a nekdy i petkrat za den jake mamte zkusenosti s tim mlickem bylo by lepsi ji.ho zmenit? Dr nam doporucila pred mlekem davat espumisan... ale byla.bych radsi kdyby s rim nemela takoce trapeni ze by ji treba jine mliko sedlo vic chvili msejsem skouseli na doporuceni bebu ale s toho ji sice brisko nebolelo a kakala ale moc ji to nechutnala pulku mi plivala bokem a nebo se pozvracela...takze s toho jsem taky na vazkach je to moje prvni mimi a jsem s toho nesva nechci neco zbytecne pokazit :( sem zoufala... pro predstavu prikladam fotku...prosim o radu

  • Autor: Anonymní
  • Vloženo: 30.09.19

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...