20191016_213139.jpg
"@Adnira":https://www.emimino.cz/profil/adnira/ ziva abeceda mi přijde fakt jen o pismenech max slabikach. V zive abecede co ma syn jsou pismenka A M L E S O P U I a potom by mel přijít slabikar, ktery jeste teda nemaji. Chybi jim ještě U a I. Cteme z tech slabikaru co jsem posilala. Protože syna ty slabiky nebavi. :mrgreen: Poslední fotka je slabikar od zacka. Jak dlouho netusim, nekdo rika, ze do Vanoc by meli umet cist, ale s jejich rychlosti 1 pisnenka tydne tomu moc neverim. Možná od druhého pololeti :think:
- Autor: aknah31
- Vloženo: 16.10.19
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána