Zpět na web

  • načítám...

7517505.jpg

Jelikož si myslím, že jsem docela zručná, :lol: ledaccos zkusím ušít či vytvořit, zamyslela jsem se..Poté jsem někde za strašné peníze(myšleno přemrštěná cena 3x) viděla tampony z látky. Doma jsem si hned nad tou myšlenku sedla :think: a ušila zkušební sadu asi 20kousků.( z jedné strany je měkké froté a z druhé lehký flanel).Odličovala jsem se já i dcera, rtěnka červená, řasenka, dceřin make-up, stíny a pod...Sbírala jsem tamponky asi 5dnů. Poté žlučovým mýdlem každý namydlila. Nechala odstát asi hodinu v teplé vodě. Společně s prádlem dala do pračky(prala na 40st. C) a po vyprání nechala normálně uschnout. Fungují bezvadně. Dost bylo chemicky bělené vaty, malým kulatým tamponkům u nás už odzvonilo..Jde to i jinak. Šetrnější k pleti a navíc, peru doma tak či tak.Jen to žlučové mýdlo mít.(koupila jsem asi za 17kč v DM) a tamponky jsou jako nové. Jsem spokojená!

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...