IMG_7187.jpg
Ahoj holky, vyvolavani nezabralo, takze jsem vcera sla na cisare a narodila se nam 2010 g vazici holcicka (37+0). :srdce:
- Autor: jezz1e
- Vloženo: 17.10.19
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána
Velikost písma:
Ahoj holky, vyvolavani nezabralo, takze jsem vcera sla na cisare a narodila se nam 2010 g vazici holcicka (37+0). :srdce:
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána