408FAC15-FCDD-45EC-8111-D9ABBB80F40A.jpeg
Dobré ráno :mavam: sice jsem zde psala jen párkrát ze začátku, ale poctivě sledovala a musím se vám pochlubit :hug: naše štěstí Adélka 2.11. v 38+0tt s mírami 46cm a 2570g. Všem, které to máte ještě před sebou držím palce :srdce:
- Autor: D.r.a.n
- Vloženo: 03.11.19
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána