Zpět na web

  • načítám...

408FAC15-FCDD-45EC-8111-D9ABBB80F40A.jpeg

Dobré ráno :mavam: sice jsem zde psala jen párkrát ze začátku, ale poctivě sledovala a musím se vám pochlubit :hug: naše štěstí Adélka 2.11. v 38+0tt s mírami 46cm a 2570g. Všem, které to máte ještě před sebou držím palce :srdce:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...