IMG_20191107_100154.jpg
"@Bennca":https://www.emimino.cz/profil/bennca/ "@jezz1e":https://www.emimino.cz/profil/jezz1e/ "@stiskoch":https://www.emimino.cz/profil/stiskoch/ a všichni ostatní samozřejmě - představuji vám našeho Vojtěcha... Narodil se vyvolanym porodem 30.10.v 17.05- tableta v 8 ráno - nic, druhá ve 12 - trochu bolesti MS, v 1 dr pichla vodu a od té chvíle už to jelo. Poslední hodinu a půl jsem strávila sedmo na dně sprchového koutu s horkou vodou na břiše a vylezla jsem až s hlavičkou na cestě, byl to fofr. Na sál jsem doběhla ani nevím jak a porodila ve stoje u lehátka, bo tam už jsem nevylezla. Vyjel sám, jenom jsem si jednou zarvala jak zvíře a povolila se, aby mohl ven. Doktorka chytala, nikdo si nestihl ani vzít rukavice a cokoliv připravit. Já jim dám tlačení na lehátku :mrgreen: Malý měl 2,44kg a 48cm. V neděli nás pustili domů. Mám 3 kosmetické stehy, jinak jsem odcházela ze sálu v pořádku a hned mohla sedět. Nebudu vyprávět o nrprijemnostech(a ukrutnych bolestech z vyvolání), jaksi jsme si neporozumely s PA (srala mě slušně), odmítli mi dát tisíci prostředky, že nepotřebuji ještě (věděli líp než já bez prohlídky :zed:) takže jsem si to vyzrala až do dna. Ale zas jsem nakonec měla moc příjemnou doktorku, která se smála, že jsme si daly alternativní porod a viděla jsem jí poprvé až mezi nohama na lehátku, když držela v ruce pupecnik už bez malého, smála se na mě, představila se s tím, že jsme to nějak dřív nestihly a teď tedy na tom lehátku porodime aspoň tu placentu :mrgreen: Samozřejmě komplikovane, protože já to jinak neumím. Ta nepříjemná PA mi mackala břicho, až jsem se naštvala a vyhodila jí, ať na mě vůbec nesahá.. Každopádně, vše dobře dopadlo a tady máte výsledek :srdce:
- Autor: Vrabuska
- Vloženo: 10.11.19
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána