Zpět na web

  • načítám...

IMG-20191018-WA0000.jpeg

Zdravím dámy :D náš kluk už má 9 a půl měsíců, 4 zoubky, 6 nemoc také proběhla. Je to přes den pěkný živel :D Spí nám krásně od 20:00 cca do 5-8 rána. S bříškem jsme taky měli potíže, dali jsme párkrát probiotika a vše bylo dobré.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...