20191120_132751.jpg
Ahoj, zakládám novou skupinku pro všechny co se budou snažit v prosinci 2019 :) Já už do snažení - listopad 2019 nepatřím tak jedu už třetí kolo, nevzdává se.. Poslední testy mi vyšli divně po námočení krásně viditelná druhá čehosi čárka po zaschnutí absolutní nic taaaaaakze to byla bohužel jen krásně viditelná čárka.. Testovala sem 10 a 11dpo a sice ještě mám čas na dotažení MS ale už mám příznaky jako každý měsíc takže vím že na 100% dorazí tak proto zakládám tuto skupinku protože do ní za pár dní budu patřit :) Fotky testu pro ty které by to mohlo zajímat přidám ;) ale nic zajímavého tam není jen Mega velká ryska co dokáže zmást v prvních vteřinách testování :D ale nevadí.. Všem snažilkam prosinec 2019 přeji by se jim zadarilo a na vánoce popř po vánocích :lol: měli krásný malý dáreček :srdce: ( test jeden je ten hned po námočení ty dva jsou po zaschnutí jeden večera večer druhý dnes ráno.. Bohužel nevím který je který, taková sem šikovná :lol: :potlesk: ) *Příspěvek upraven 20.11.19 v 13:44*
- Autor: PiQuy
- Vloženo: 20.11.19
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána