Snažení - PROSINEC 2020

24
20.11.19 13:38

Snažení - PROSINEC 2019

Ahoj, zakládám novou skupinku pro všechny co se budou snažit v prosinci 2019 :)

Já už do snažení - listopad 2019 nepatřím tak jedu už třetí kolo, nevzdává se.. Poslední testy mi vyšli divně po námočení krásně viditelná druhá čehosi čárka po zaschnutí absolutní nic taaaaaakze to byla bohužel jen krásně viditelná čárka.. Testovala sem 10 a 11dpo a sice ještě mám čas na dotažení MS ale už mám příznaky jako každý měsíc takže vím že na 100% dorazí tak proto zakládám tuto skupinku protože do ní za pár dní budu patřit :)

Fotky testu pro ty které by to mohlo zajímat přidám ;) ale nic zajímavého tam není jen Mega velká ryska co dokáže zmást v prvních vteřinách testování :D ale nevadí..

Všem snažilkam prosinec 2019 přeji by se jim zadarilo a na vánoce popř po vánocích :lol: měli krásný malý dáreček :srdce:

( test jeden je ten hned po námočení ty dva jsou po zaschnutí jeden večera večer druhý dnes ráno.. Bohužel nevím který je který, taková sem šikovná :lol: :potlesk: )

Příspěvek upraven 20.11.19 v 13:44

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1001
20.11.19 13:41

Tohle podle mě hned po namoceni udělá každý test, nebo alespoň co jsem kdy měla. A ta barva se pak buď rozjede do dvou čárek nebo jen do jedné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.11.19 13:47

@PiQuy Ahoj, přidávám se do skupiny :mavam: snažíme se s přítelem o druhé dítko. Teďka čekám na menstruaci a uvidíme jestli se zadařilo nebo ne :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
20.11.19 13:57

@anonym1990 ahoj, také čekám ale já už vím že přijde takže se už pripravuji na hororový scénář nesnesitelných křečí jako každý cyklus.. Tobě preju aby MS nepřišla :srdce: kolik máš dní do MS? Já 4-5 dní..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.11.19 14:00

@PiQuy 2-3 dny do menstruace., dneska jsem ale dělala test a nic!! :? Takže si myslím, že přijdou pravidelné kamarádky :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
20.11.19 14:17

@anonym1990 a přinejhorším se budete snažit další cyklus, ale test může bejt pozitivní údajně i po MS.. I když upřímně.. S toho co mě vyšlo :D absolutní negativní test.. Tomu nevěřím..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
213
20.11.19 14:20

Ahoj holky :mavam: tak já se konečně taky někam přidám, i když u nás je na verdikt čas ještě měsíc :D držím všem palce :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.11.19 14:20

@PiQuy taky jsem měla úplně negativní… :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
20.11.19 14:32

@anonym1990 to je pepino? Ten jsem si dělala jako první a také byl negativní a z jednoho úhlu pod světlem mi haže stín druhé čárky.. Ale samozřejmě žádná tam není :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.11.19 14:33

@PiQuy je to pepino, ale přijde mi nějaký divný. Přemýšlím, že bych koupila jiný. Jen nevím jaký :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
20.11.19 14:47

@anonym1990 v roce 2017 bych dala ruku do ohně za obyčejný týčinkovy test dr max (lady max) ten tenkrát nedělal nic falešného.. Ale po zkušenosti minulého měsíce už o něm pochybuji.. Asi nejlepší je clearblue.. Teď věřím mnohem i tomu úplně obycenjemu clearblue plus než všem ostatním..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
254
20.11.19 17:14

Ahojky, proč jste založili novou skupinu, když už snažení prosinec 2019 je??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
20.11.19 17:37

@widyninka bohužel sem hledala a nenašla tak sem vytvořila.. Tak to se velmi omlouvám chyba na mé straně :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
36
20.11.19 19:06

Ahojky, taky se k vám přidám ještě nikde nejsem, pořád jenom pročítám :) snažíme se od Srpna a zatím teda nic :) čekám na menstruaci která by měla dojít cca za 3-4 dny, zkoušela jsem první měsíc Inofolic co jsem tady našla na něj dobré zkušenosti tak jsem ti říkala za pokus nic nedám že jo :mrgreen: tak uvidíme jestli nám to vyjde, není to zas tak dlouho no…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.11.19 17:38

Ahoj včera sem si dělala test z odpolední moči a sem 8DPO a už sem mi tam objevila slábá čárka (viz.foto.) menstruace by mi měla přijít příští týden v sobotu myslíte, že tam ňaka šance otěhotní? A kdy bych zase měla testovat? A příznaky mám že mě občas pobolívá v podbříšku a mám citlivé bradavky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama