image.jpeg
[citace] **"@Russet":https://www.emimino.cz/profil/russet/** píše: Tak na téhle fotce není poznat, že bys někdy do solárka šla. Vyhozené peníze. Solárko je nezdravé a zbytečné. Ale některé slečny si myslí, že bez solárka nemůžou plesat :zed: [/citace] Tak to jsi asi jediná, kdo ten rozdíl mezi náma dvěma nevidí :mrgreen:. I když uznávám, ta fotka je dost ostříhlá. Každopádně Ti, zakladatelko, dám ještě jedno porovnáni. A Russet, nikdo neříká, že bez toho nemůžeme plesat, ale ta návštěva solárka 6x za rok,,zabije" nás, ne Tebe, tak take it easy :mavam:
- Autor: Anonymní
- Vloženo: 22.11.19
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána