20191206_203309.jpg
Holky tak dneska jsem myslela, že mám infarkt. Dnes jsem 18 dní po inseminaci už čtvrté a vykouklo na mě tohle. Myslela jsem, že to absolutně nevyšlo, pár dní jsem spinila, tak jsem myslela že přijde MS tak si test udělala až teď a ono dvě čárky. Nechci se radovat předčasně, už se snažíme dva roky 3 neúspěšne inseminaci a jedno ivf neúspěšne, tak snad to bude krásný vánoční dárek. V pondělí jdu na krev, ale to čekání je hrozne.
- Autor: hujerka
- Vloženo: 06.12.19
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána