Zpět na web

  • načítám...

IMG_20191230_092037.jpg

Ahoj holky, vidíte tam taky druhou čárku? Ms mám dostat až zítra, ale nedalo mi to a test udělala už dnes. Ale není dělaný čistě z první ranní moči. Jen se poslední dobou necítím dobře, tak jsem to zkusila. Co myslíte? :nevim:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...