IMG_20191230_092037.jpg
Ahoj holky, vidíte tam taky druhou čárku? Ms mám dostat až zítra, ale nedalo mi to a test udělala už dnes. Ale není dělaný čistě z první ranní moči. Jen se poslední dobou necítím dobře, tak jsem to zkusila. Co myslíte? :nevim:
- Autor: Kuky206
- Vloženo: 30.12.19
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána