Zpět na web

  • načítám...

8D54CFE4-4CA1-4EA9-BD5F-18116CD77F4F.jpeg

Dobrý den, prosím Vás má někdo s tímto zkušenost? Dnes nám přestal fungovat přístroj, na displeji bliká trojuhelnik s vykřičníkem, přístroj pípá a dole bliká to malé tlačítko. Zkoušeli jsme hledat na netu, bohužel marně. Je to přístroj PHILIPS REMstar Pro C-Flex plus Předem děkuji za rady:)

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...