8D54CFE4-4CA1-4EA9-BD5F-18116CD77F4F.jpeg
Dobrý den, prosím Vás má někdo s tímto zkušenost? Dnes nám přestal fungovat přístroj, na displeji bliká trojuhelnik s vykřičníkem, přístroj pípá a dole bliká to malé tlačítko. Zkoušeli jsme hledat na netu, bohužel marně. Je to přístroj PHILIPS REMstar Pro C-Flex plus Předem děkuji za rady:)
- Autor: Lu An
- Vloženo: 11.01.20
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána