7A105C55-C988-42C0-AD9F-29A63C3D6947.png
Holky, myslíte, že je v pohodě když nemám po ovulaci teploty kolem 37 stupňů? Může to být tím, že měřím dost brzy v půl 6 ráno? No uvidím jak se to bude dál vyvíjet...jsem 9DPO tak ještě nechci házet flintu do žita :zed:
- Autor: LuE88
- Vloženo: 14.01.20
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána