IMG_20200114_185400.jpg
Ahoj, prosím mám den do ms jsem půl roku po konotací a máme dovolené snažení a dneska mi vyšlo tohle. Co myslíte? Je to duch nebo ne?
- Autor: Anonymní
- Vloženo: 14.01.20
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána
Ahoj, prosím mám den do ms jsem půl roku po konotací a máme dovolené snažení a dneska mi vyšlo tohle. Co myslíte? Je to duch nebo ne?
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána