6457C588-7CB7-4F1D-9FB6-8182B7BA8327.jpeg
"@KatusinkaMala":https://www.emimino.cz/profil/katusinkamala/ Mě tedy nikdy buď - a jednou jsem tam měla + 2-3 "@skorotehotna":https://www.emimino.cz/profil/skorotehotna/ Mohla otěhotnět déle, já věděla kdy jsem otěhotněla a měla jsem 15den od oplodnění + 2-3 [citace] **@Anonymní** píše: "@petula.bir":https://www.emimino.cz/profil/petulabir/ děkuji :srdce: :srdce: :srdce: straně se bojím se radovat. Jen mě děsí ty bolesti v podbřišku :nevim: volala jsem k doktorce a mám přijít až za 14 dní :think: to je tak strašně dlouhá doba :pocitac: [/citace] Není, já šla až za skoro 4.tydny od pozitivního testu, aby mě doktor nestresoval, že ještě není srdíčko a tak. Čekání bylo šílený ale nyní jsem ve 13tt a teď jdeme na utz tak se taky strašně bojím, že nebude něco v pořádku :,( Můj test je cca 5.dnů opozdenou ms a 15.den po oplodnění. Víš kdy jsi měla ovulaci?
- Autor: petula.bir
- Vloženo: 15.01.20
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána