Bojím se, že budu zase zklamaná

Anonymní
15.1.20 14:35

Vyšlo to? Clearblue

Ahoj holky :hug: prosím jdu si k vám ne úplně pro radu, ale spíš uklidnění. Snažíme se už 4 měsíce o miminko :oops: mám zvýšenou teplotu, bolesti v podbřišku a citlivá prsa. Zpoždění 7 dnů. Včera jsem si dělala test clearblue a vyšel pozitivně (viz fotka) ano nic neobvyklého :zed: mám ale strach :nevim: minulý měsíc jsem to ale měla úplně stejně :pocitac: bolesti podbřišku, citlivá prsa, zpoždění 14 dni a na tehotenském testu vždy jen slabá čárka. A pak jsem to dostala :pocitac: :pocitac: máte některá z vás také tuto zkušenost? Strašně se bojím, že to zase dostanu :nevim: :( tento test jsem použila poprvé tak mu věřím že to tak je.. co si o tom myslíte vy? Prosím jen slušné odpovědi jsem z toho rozhozená. Chci se radovat a užívat si to ale strašně se bojím, že budu zklamaná jako minulý měsíc :,( zase si ale říkám, že minulý měsíc jsem na tom testu měla jen slabounké čárky :nevim:
A omlouvám se za anonym, ale je to pro mě citlivé téma.
Děkuji za všechny zkušenosti. M.

Příspěvek upraven 15.01.20 v 15:31

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

2735
15.1.20 14:39

Minulý měsíc to mohla být pouze ryska :think: a nebo falešně pozitivní, také se mi to stalo za doby snažení :zed:
Pokud je tento digitální pozitivní tak gratuluji, jsi těhotná :srdce: :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4749
15.1.20 14:40
@Anonymní píše:
Ahoj holky :hug: prosím jdu si k vám ne úplně pro radu, ale spíš uklidnění. Snažíme se už 4 měsíce o miminko :oops: mám zvýšenou teplotu, bolesti v podbřišku a citlivá prsa. Zpoždění 7 dnů. Včera jsem si dělala test clearblu a vyšel pozitivně (viz fotka) ano nic neobvyklého :zed: mám ale strach :nevim: minulý měsíc jsem to ale měla úplně stejně :pocitac: bolesti podbřišku, citlivá prsa, zpoždění 14 dni a na tehotenském testu vždy jen slabá čárka. A pak jsem to dostala :pocitac: :pocitac: máte některá z vás také tuto zkušenost? Strašně se bojím, te to zase dostanu :nevim: :( tento test jsem použila poprvé tak mu věřím že to tak je.. či jsi o tom myslíte vy? Prosím jen slušné odpovědi jsem z toho rozhozená. Chci se radovat a užívat si to ale strašně se bojím, že budu zklamaná jako minulý měsíc :,( zase si ale říkám, že minulý měsíc jsem na tom testu měla jen slabounké čárky :nevim:
A omlouvám se za anonim, ale je to pro mě citlivé téma.
Děkuji za všechny zkušenosti. M.

Tak jistotu ti dá jen lékař ale podle testu by jsi být těhotná měla já ho dělala jak u druhého syna před sedmi lety kdy mi tam vyšlo co tobě a těhotná jsem byla tak teď už pomalu před osmi měsíci skoro to už je a taky vyšel akorát 2-3 a jak píši budu začínat osmi měsíc brzo takže mě vždy vyšel popravdě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.1.20 14:42

M.

@petula.bir děkuji :srdce: :srdce: :srdce: straně se bojím se radovat. Jen mě děsí ty bolesti v podbřišku :nevim: volala jsem k doktorce a mám přijít až za 14 dní :think: to je tak strašně dlouhá doba :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
5499
15.1.20 14:42

1-2 znamena, ze jsi tak ve 4tt. takze nejspíš musela být ovulace později.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.1.20 14:48

Me se nějak nezdá ta doby týdnu na týden zpoždění. Já měla po týdnu zpoždění už 3+.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.1.20 14:50
@petula.bir píše:
Minulý měsíc to mohla být pouze ryska :think: a nebo falešně pozitivní, také se mi to stalo za doby snažení :zed:
Pokud je tento digitální pozitivní tak gratuluji, jsi těhotná :srdce: :dance:

Cler Blue mi tohle udělal už nnekolikrát a tehotná jsem nebyla :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
871
15.1.20 14:51

No, nějaké hcg tam je, na rozhlašování a slavení to není. Jedna známá taky mívala pravidelně pozitivní test, ale embryo se nikdy nezačalo vyvíjet (vždy zůstal jen gestační váček a ten odešel se zpožděnou MS). Tím tě nechci děsit, jen říkám, že je všechno možné. Kdyby se to mělo opakovat, tak začni vyžadovat vyšetření. Držím palce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.1.20 14:52

M.

@KatusinkaMala přesně toho se bojím, že to je stejný jako minulý měsíc..

• Nahlásit
  • Citovat
11874
15.1.20 14:54

Minulý měsíc jsi zažila to, čemu se říká biochemické těhotenství. To je naprosto normální. Máme to za sebou asi každá. Teď těhotná evidentně jsi a jak to dopadne, to ti nikdo neřekne. Bolesti, jako při menzes, jsem měla až do třetího měsíce. Taky nic vyjímečného.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2133
15.1.20 14:55

No určitě bych se neradovala a ani zbytecne neutracela za drahe testy pockej dva tydny a uvidí se…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.1.20 14:56

M.

Minulý měsíc jsem dostala menstruaci straně bolavou.. Co napíšu se některým může zdát nechutný.. ale šly ze mě kusy krve.. si myslím že jsem těhotná byla, ale neudrželo se to..

• Nahlásit
  • Citovat
2735
15.1.20 15:02

@KatusinkaMala
Mě tedy nikdy buď - a jednou jsem tam měla + 2-3

@skorotehotna
Mohla otěhotnět déle, já věděla kdy jsem otěhotněla a měla jsem 15den od oplodnění + 2-3

@Anonymní píše:
@petula.bir děkuji :srdce: :srdce: :srdce: straně se bojím se radovat. Jen mě děsí ty bolesti v podbřišku :nevim: volala jsem k doktorce a mám přijít až za 14 dní :think: to je tak strašně dlouhá doba :pocitac:

Není, já šla až za skoro 4.tydny od pozitivního testu, aby mě doktor nestresoval, že ještě není srdíčko a tak. Čekání bylo šílený ale nyní jsem ve 13tt a teď jdeme na utz tak se taky strašně bojím, že nebude něco v pořádku :,(
Můj test je cca 5.dnů opozdenou ms a 15.den po oplodnění. Víš kdy jsi měla ovulaci?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5390
15.1.20 15:06

Předtím se nemuselo těhotenství udržet… Držím palce, ať to tentokrát vyjde a opravdu za 9 měsíců držíš to nejcennější v náručí :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2735
15.1.20 15:09
@Anonymní píše:
Minulý měsíc jsem dostala menstruaci straně bolavou.. Co napíšu se některým může zdát nechutný.. ale šly ze mě kusy krve.. si myslím že jsem těhotná byla, ale neudrželo se to..

Toto jsem měla v srpnu :,( ale zadařilo se až v listopadu :lol: a jak píšou ostatní jako tlačení a bolest spodku je normální je to z důvodu roztahovaní dělohy. Já jsem ve 13tt a teď 2dny mě to bolí jako prase :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama