IMG_20200115_203032.jpg
Holky, nevím jestli jsme ty tejpy a pásy řešili tu, ale slíbila jsem, že dám recenzi až mi pás přijde. Tak tu je :lol: Dneska mi přišel. A musím říct že luxus. Krásně to břicho drží a opravdu ulevuje zátěži, jak břichu tak i zádům. Líp se mi chodí, jen se pod ním blbě škrábe svědící břicho :lol: a navíc je i krásnej :P
- Autor: pantomima
- Vloženo: 15.01.20
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána