Zpět na web

  • načítám...

IMG_20200123_215522.jpg

Holky šli by jste na kontrolu? V úterý jsem blbě slapla byla jsem u lékaře s tím, že mám vyvrknuty a natažený kotník, rtg v poradku. Šla jsem tam s mírným otokem, bolestmi. Takto to vypadá dnes. Stále to bolí, blbě se mi chodí, otoky jsou stále. Na doporučení dr. Leduju, mažu, zavazují, mám nohu ve zvýšené poloze. Manžel mě žene zase na kontrolu, že se mu to moc nelíbí. Jaký máte názor jit/nejit?

  • Autor: Anonymní
  • Vloženo: 23.01.20

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...