IMG_0288 (101x140) (2).jpg
[citace] **@Anonymní** píše: Noo asi ano :D Jak je má dolů, tak mi to tolik nepřipadá... [/citace] velké uši nemají šanci se postavit, naše je měla postavené brzo ;)
- Autor: Markéta80
- Vloženo: 25.01.20
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána