IMG_20200126_091636.jpg
Ahoj, mám dvouměsíční holčičku a minulý týden jsem si všimla, že má v pusince na horním patře toto :? Ptala jsem se doktorky a podle ní to má jen odřené, nebo škrábnuté, ale ručičky si do pusy zatím moc nedává, takže mi to přijde jako blbost :nevim: hlavně mi přijde, že hůř polyká a začala hrozně slintat :?
- Autor: Dee10
- Vloženo: 26.01.20
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána