Zpět na web

  • načítám...

occipitaleXnerverXny.jpg

[citace] **"@Petttruše":https://www.emimino.cz/profil/petttruse/** píše: "@Baba":https://www.emimino.cz/profil/baba/ jestli tomu tedy dobře rozumím (shlédla jsem v rychlosti(, okcipitální nerv je prostě od krční páteře...? [/citace] Koukala ses na ty příznaky? máš je? Sem Ti našla obrázky. Ten okcipitální nerv odstupuje z kořene C2, jestli je třeba nějakým osteofytem nebo něčím drážděný :nevim:

  • Autor: Baba
  • Vloženo: 27.01.20

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...